پرسش و پاسخ

1 –  شیوه کار وبسایت getpaper.ir چیست ؟

شیوه کار به این صورت است که ابتدا شما درخواست خود را ( اعم از دانلود مقاله ، تهیه اکانت منابع علمی ؛ ترجمه تخصصی ) از بخش مربوطه ارسال خواهید نمود . کارشناسان ما پس از بررسی با شما از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ارتباط بر قرار خواهند نمود و جزییات سفارش شما را ارسال خواهند کرد .

2- منظور از دانلود مقاله چیست ؟

پایگاه های علمی فراوانی در سطح دنیا هستند که شامل مقالات مورد نیاز برای تحقیق و پژوهش هستند . اما دسترسی به این پایگاه های علمی رایگان نیست .

گروه getpaper.ir با دسترسی ویژه ای که به این منابع علمی دارد مقالات مورد نیاز علمی شمارا تهیه میکند . جهت درخواست مقاله از این بخش اقدام کنید . 

3- منظور از اکانت پایگاه های علمی چیست ؟

منظور اکانت یا دسترسی ویژه ای است که گروه ما برای شما جهت دسترسی به پایگاه های علمی تهیه میکند . اکانت ها به سه دسته تقسیم میشوند .

– اکانت های تک پایگاه : این اکانت ها برای کسانی است که فقط نیاز به اکانت یک پایگاه علمی دارد .

– اکانت های چند پایگاه : این اکانت ها قالبیت پشتیبانی از چندین پایگاه علمی را فراهم می اورد .  این اکانت مخصوص کسانی است که قصد تحقیقات فراوانی در زمینه ای خاص دارند . ( گاها تا 1600 پایگاه )

– اکانت های چند کاربره : این اکانت ها به گونه ای است که همزمان چند نفر میتوانند با استفاده از یک اکانت به چند پایگاه دسترسی داشته باشند .

4- شیوه پرداخت به چه صورت است  ؟

شما به دو صورت میتوانید پرداخت خود را انجام دهید : 

– به صورت واریز به حساب و یا پرداخت مستقیم : در این شیوه شما باید واریز خود را از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب بانکی انجام دهید : مشاهده اطلاعات حساب های سایت 

– به صورت پرداخت انلاین : در این شیوه شما با مراجعه به این صفحه و در قسمت درگاه پرداخت انلاین میتوانید واریز خود را انجام دهید .